• Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)
  • Hebrew (Israel)
Jesteś tutaj: Start > Aktualności > Oferta pracy

Oferta pracy

poniedziałek, 18 lipca 2016 12:33
logo_gwz_2014.pngGmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie szuka pracownika/pracowniczki na stanowisko: Specjalista ds. Public Relations w Biurze Komunikacji Społecznej

Opis stanowiska:

  • relacje z mediami
  • przygotowywanie informacji prasowych i oficjalnych stanowisk
  • social media
  • komunikacja wewnętrzna w tym wydawnictwa, biuletyn, newsletter
  • organizacja eventów
  • praca w wielokulturowym środowisku.

Wymagania:

  • wiedza na temat religii i kultury żydowskiej
  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Public Relations, Komunikacja Społeczna, Nauki Polityczne, Nauki Społeczne, Dziennikarstwo, Historia, Studia Judaistyczne, Filologie
  • doświadczenie w branży public relations minimum 2 – 3 lata
  • kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie i znajomość trendów w obszarze Public Relations i mediów społecznościowych.
  • doświadczenie pracy w innych organizacjach żydowskich będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawe i rozwojowe zadania z zakresu  komunikacji społecznej  w tym współpracę z najlepszymi światowymi ekspertami
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • miejsce pracy w centrum Warszawy blisko linii metra.